Iran je u ponedjeljak objavio kako je tijekom razgovora u Švicarskoj održao „kratke rasprave“ sa Sjedinjenim Američkim Državama o svom nuklearnom programu, ali je naglasio da pregovori o tom pitanju još nisu započeli.
– Jedna od tema koju je istaknulo američko izaslanstvo bilo je predstavljanje njihovih stajališta o nuklearnom pitanju – izjavio je glasnogovornik iranskog Ministarstva vanjskih poslova Esmaeil Baqaei. Dodao je kako se vodila vrlo kratka rasprava o nuklearnom pitanju, ali bez razgovora o konkretnim detaljima.
– Ne može se reći da su pregovori o nuklearnom pitanju započeli – poručio je Baqaei, prenosi AFP.




