Banjalučani su preko Luke Juričića i Stefana Savića stigli do prednosti od 2:0, da bi konačnih 2:1 postavio Matej Cvetanoski sjajnim pogotkom pred kraj prvog dijela susreta.
Iako na Grbavici ne mogu biti zadovoljni rezultatom i dešavanjima na terenu, jedan fudbaler Plavih je u utakmici na Gradskom stadionu stigao do jubilarne 100 utakmice u Premijer ligi BiH.
Mustafa Šukilović, dvadesetdvogodišnji štoper, je stigao do stotog nastupa, što je zaista velika stvar za ovog mladog fudbalera.
Štoper, porijeklom iz Janje, debitovao je za ekipu Radnika, u kojoj je i ponikao, u susretu 33. kola protiv Širokog Brijega u sezoni 2020/2021. Potom je uslijedio odlazak u Tuzla City, za koji je nastupao u 73 pvenstvene utakmice, ali i utakmice u evropskim takmičenjima, u kojim je čak bio i strijelac.
U ljeto 2024. je stigao na Grbavicu, gdje je u prvoj sezoni odigrao 19 utakmica, a u tekućoj sezoni nastupio je na sedam utakmica.
Šukilović je bio i stalni član omladinskih selekcija BiH za koje je upisao 35 nastupa u raznimdobnim kategorijama.
Datum i vrijeme objave: 30.11.2025 – 10:01 sati





