Mladost iz Mrkonjić Grada je prilično loše ušla u novu sezonu, te je iz prvih pet mečeva upisala pet poraza. U jednom kolu su bili slobodni, a u ovom kolu gostuju na Pecari kod Širokog u utorak.
Poslije poraza od Basket Živinica u prošlom kolu trener Siniša Jovanović je napustio klupu, a kako saznajemo novi trener kluba biće Zoran Glomazić.
Iskusni crnogorski stručnjak je već radio u Bosni i Hercegovini, vodio je u dva navrata Zrinjskog, a radio je i u Mladosti iz Gacka na početku ovoga vijeka, kao i u bilećkom Heu.
Osim trenera, Mladost ide i u rekonstrukciju tima. Ranije su i sami potvrdili da je Nemanja Milošević novi igrač kluba, a kako saznajemo u tim se vraća i Draško Knežević, koji je sezonu počeo u makedonskom Kumanovu, dok na poziciju centra dolazi crnogorski košarkaš Matija Jokić.
Saznajemo i da dio ekipe više neće biti Marko Andrić i Filip Bošković.
Datum i vrijeme objave: 23.11.2025 – 14:10 sati





