[{“img”:”/img/vijesti/2025/11/whatsapp-slika-2025-10-15-u-130242_71baba83.jpg”,”full”:”/img/vijesti/2025/11/whatsapp-slika-2025-10-15-u-130242_71baba83.jpg”,”caption”:”Emina Jahoviu0107″,”bg”:”717675″}]
Pjevačica Emina Jahović prije nekoliko godina lansirala je svoj sopstveni brend, koji je, nažalost, morala da zatvori. Iako je njen kozmetički brend u početku izazvao veliko interesovanje i djelovalo je da sve ide u dobrom pravcu, uprkos trudu i ulaganjima, posao na kraju nije opstao, piše Aloonline.ba.
Emina je sada iskreno progovorila o tom iskustvu i podijelila sve okolnosti koje su dovele do gašenja njenog biznisa.
„Moja maskara se proizvodila u istoj farbici gdje se proizvod i ‘Saint Laurent’. Znači, ja nisam željela da žene koje kupuju ‘YaEmina beauty’ stavljaju bilo šta na svoje trepavice, bilo kakav puder. Nisam željela da sutra, kada izađe moja šminka, da se na bilo koji način žene pojave sa alergijama i problemima. Mi smo imali nevjerovatan marketing i sve je prošlo kroz sve moguće testove, ali nažalost, firma nije mogla da izdrži pet godina pandemije, kao i sve ostale manje firme“, rekla jepjevačicau „Tel cast“.
Emina Jahović uporedila je život u Istanbulu i Srbiji, ne krijući da razlika velika.
„Beograd, Novi Pazar ili Istanbul? Pa, svaki ima nešto što nemaju drugi. To je tako. Živjeti u inostranstvu, to je… Tek sam shvatila šta je nostalgija. Ja već 15 godina nemam luksuz da pozovem nekoga na kafu. Imam mnogo veliku familiju, neke od njih nikad nisam ni vidjela! A toliko smo blizu… To je nevjerovatno. Stalno mamu pitam: ‘Šta je bilo, mama, ko se rodio, ko se porodio, ko se ženi, ko se udao…’. Pitam je, jer pojma nemam! Ne jer neću da znam, nego je prevelika porodica! Volim da moje sestre, rođake, dođu kod mene na kafu, da nam se djeca druže. Ja ovdje u Turskoj imam neka druženja, ali to nikad nije isto kao kad su to tvoji“, istakla je Emina tad.
Datum i vrijeme objave: 16.11.2025 – 18:49 sati





