Novak Đoković je nakon pobjede nad Holgerom Runeom prozvao dio navijača koji su, prema njegovim riječima, provocirali tenisera iz Srbije.
Novak Đoković je nakon trijumfa u tri seta bio vidno iziritiran grupom navijača danskog tenisera, a u intervjuu nakon meča je to jasno i glasno rekao, no tu nije bio kraj.
Đoković je dan nakon meča sjeo sa novinarem BBC-ja, koji je želio znati još detalja o svemu što se dešavalo tokom meča. Đoković je jedno vrijeme pristao da odgovara na pitanja kolege iz Velike Britanije, a zatim ga je prekinuo.
“Imate li još nekih pitanja, osim u vezi publike?”, odbrusio je Đoković. Nakon čega je u nekoliko riječi odgovorio o nadolazećem meču sa Alexom De Minaurom, a potom napustio intervu.
Uz N1 igrajte fantasy posvećen aktuelnom Evropskom prvenstvu i osvojite
vrijedne nagrade. Više informacija možete pronaći OVDJE, a registraciju na Fantasy Euro 2024. možete pronaći na OVOM LINKU.
Ne propustite priliku da budete dio najvećeg fudbalskog spektakla – N1 Fantasy Football – vaša igra, vaša pravila!
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad





