Miley Cyrus priznala je da je više od decenije skrivala istinu od svog bivšeg supruga, Liam Hemswortha, o tome kako je izgubila nevinost.
Miley i Liam upoznali su se kao tinejdžeri na snimanju romantičnog filma „Posljednja pjesma“ (The Last Song) 2010. godine, a njihova veza pretvorila se u kratkotrajan brak.
Kada su se upoznali, Miley je imala 16, a Liam 19 godina. U podcastu „Call Her Daddy“ Miley je ranije otkrila da se plašila kako će je Liam smatrati „gubitnicom“, pa je izmislila priču da je već imala seksualno iskustvo s jednim poznanikom s kojim zapravo nikada nije bila.
Tajna je ostala skrivena gotovo 10 godina, sve dok Liamov prijatelj nije stupio u brak s muškarcem kojeg je Miley navela kao svog „prvog“. Tada je Liam rekao: „Moj prijatelj se ženi s nekim s kim si ti bila“, zbog čega je Miley, sa 24 godine, morala priznati da ga je slagala.
Miley Cyrus i Liam Hemsworth vjenčali su se 2018. godine, ali su se već 2019. razveli nakon što je Hemsworth podnio zahtjev za razvod, piše Najžena.
Datum i vrijeme objave: 01.12.2025 – 15:36 sati





